mt_ignore:rajono
mt_ignore:apylinkių
 
 
 
 


Daugėliškių krašto seniūnaitis Antanas Bakšys, tel: 8 671 01526.
Daugėliškių seniūnaitijai priskirti Daugėliškių, Pabalių, Krūvandų, Lauksvydų, Gineikių, Gailiūnų, Jotautų, Juoazapavos, Liepdvario kaimai.
Daugėliškių kaimas
 Daugėliškiai Daugėliškiai Daugėliškiai Daugėliškiai
 Daugėliškiai Daugėliškiai Daugėliškiai Daugėliškiai
Krūvandų kaimas
Krūvandų kaimasKrūvandų kaimasKrūvandų kaimasKrūvandų kaimas
Krūvandų kaimasKrūvandų kaimasKrūvandų kaimasKrūvandų kaimas
Krūvandų kaimasKrūvandų kaimasKrūvandų kaimasKrūvandų kaimasDaugeliškių kaimo šventė


Paskutinį rugpjūčio sekmadienį Daugėliškiuose šurmuliavo kaimo šventė, kurią rengė Daugeliškių krašto bendruomenės centras, įgyvendindamas projektą pagal Kauno rajono vietos plėtros 2007-2013 m. strategiją „Tegul gerumas mus vienija“ LEADER-11-KAUNAS-02-024.

 

Iš pilko dangaus prapliupęs lietus neišgąsdino jauniausių šventės dalyvių, kurie smagiai dūko ant spalvingo batuto. Pailsėję, vaikai savo fantaziją reiškė piešinių ir lipdymo konkursuose.

 

Krepšinio varžybos vyko pliaupiant lietui, bet tai nesutrukdė komandoms parodyti savo kovingumo ir nusiteikimo laimėti. Daugėliškių bei Liučiūnų krepšinio komandoms buvo įteikti paguodos prizai, o Padauguvos komanda užėmė pirmąją vietą ir išsivežė prizinę taurę namo. Po krepšinio varžybų visi norintieji galėjo išbandyti savo jėgas taikliausio šaulio varžytuvėse.

Į šventę atvyko garbūs svečiai: Vilkijos parapijos klebonas Virgilijus Dudonis, Kauno rajono savivaldybės tarybos nariai Dalytė Rudzevičienė ir Antanas Nesteckis, Vilkijos apylinkių seniūnijos seniūnas Arūnas Bačiūnas. Atvyko svečių ir iš kaimyninių bendruomenių. Iš bendruomenės centro pirmininkės lūpų skambėjo padėkos prie šventės ir projekto rengimo prisidėjusiems žmonėms. Buvo pristatytas ir pats projektas „Tegul gerumas mus vienija“. Apdovanojome vasaros metu išrinktų gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkus, vaikų piešinių ir darbelių, sportinių rungčių nugalėtojus.

 

Vakaro nuotaiką praskaidrino renginio vedėjas Artūras Orlauskas, įdomiai ir su humoru pristatydamas atlikėjus. Daugėliškių kaimo gyventojų ir svečių laukė siurprizas, pilvo šokį jiems šoko iš šio krašto kilusi Dovilė. Jos pasirodymą lydėjo gausūs aplodismentai. Mažosios atlikėjos Karolina ir Gabija džiugino mus savo dainomis. Valentinas Pancerna, akomponuodamas gitara, atliko keletą dainų pagal šviesaus atminimo savo mamos, mūsų krašto poetės Valentinos Pancernienės žodžius. Ir linksmai, ir svajingai skambėjo Daugėliškių moterų vokalinio ansamblio dainos, vadovaujamo Jono Šalčiaus. Publiką sužavėjo vakaro koncertas, kurį dovanojo grupė ,, Balius“. Visi susirinkusieji ragavo košės bei giros.

Džiugi nuotaika, smagi atmosfera ir įdomi programa į šią šventę subūrė įvairaus amžiaus žmones: vaikus, jaunimą ir senjorus. Šventę baigėme vakarone, kurioje multimedios pagalba žiūrėjome gražiausių sodybų vaizdus, skambėjo dainos, kaimo žmonės bendravo, aptarinėjo šventės įspūdžius, šoko bei vaišinosi.

Daugeliškių krašto BC pirmininkė Edita Marcinkevičienė


Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių kaimo šventė 2012
Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių kaimo šventė 2012
Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių kaimo šventė 2012Daugėliškių krašto žmonių švenčių ir gyvenimo akimirkos. Gyventojai aktyviai dalyvauja bendruomenės centro organizuojamuose renginiuose, vykdomuose projektuose.

Smagu pabūtiSmagu pabūtiSmagu pabūtiSmagu pabūti
Smagu pabūtiSmagu pabūtiSmagu pabūtiSmagu pabūti
Smagu pabūtiSmagu pabūti  
Grįžti į pradžią....→


 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas