Socialinės akcijos „Aš ir Tu – tai MES!!!

Devinti metai iš eilės, Vilkijos miesto bibliotekos bibliotekininkės Tarptautinę žmonių su negalia dienos paminėjimą rengdavo bibliotekoje. Šiais metais, pirmą kartą bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė dalyvaudama kartu su Vilkijos miesto seniūnija , Vilkijos apylinkių seniūnija, Vilkijos Šv. Jurgio bažnyčios klebonu Linu Šipavičiumi, Vilkijos kultūros centru jungėsi prie gražios ir prasmingos akcijos visoje Lietuvoje „Aš ir tu – tai mes” .
​ Ši iniciatyva „Aš ir Tu – tai MES!“ prasidėjo 2016 metais. Praėjusiais metais akcijoje sudalyvavo – 18 savivaldybių bendruomenių. Šiais metais prie akcijos prisijungėme ir mes Kauno rajono Vilkijos miesto ir Vilkijos apylinkių seniūnijų bendruomenės. Vilkijos Šv. Jurgio Bažnyčioje žmonėms su negalia dienai paminėti buvo aukojamos mišios. Po mišių skambant akcijos himnui -Juliaus Omertos dainai „Tu gali“ – Vilkijos miesto Šv. Jurgio bažnyčios šventoriuje sveiki ir neįgalūs Vilkijos krašto žmonės sustojo į gyvą skulptūrą, simbolizuojančią bendrystę bei vienybę.

Šis ženklas yra atpažįstamas ir pripažįstamas socialiai atsakingų įmonių. Vilkijos mieste įsikūrusi Vilkijos neįgaliųjų sąjunga, aktyviai į veiklą įsijungė apie 60 žmonių turinčių įvairią negalią. Sąjungos pirmininkė Genovaitė Skakauskienė džiaugėsi gražia akcija, organizatoriams dėkojo už skirtą dėmesį likimo nuskriaustiesiems. Akcijos metu dalyviai buvo vaišinami gardžia koše , bei arbata. Nuoširdžiai dėkoju už šios iniciatyvos palaikymą ir visapusišką pagalbą: Vilkijos miesto ir Vilkijos apylinkių seniūnams, Vilkijos Šv. Jurgio Bažnyčios klebonui Linui Šipavičiui , kultūros centrui, Vilkijos neįgaliųjų sąjungos pirmininkei Genovaitei Skakauskienei ,Vilkijos miesto (Panemunės krašto) seniūnaitei Drąsutei Danilevičienei už gardžią košę, ir arbatą. Taip pat už filmavimą ir fotografavimą dronu jaunąjm ūkininkui Raimundui Demeniui ,tinklalapio „Vilkijietis“ įkūrėjui , fotografui Juozui Jarui, Labdaros ir Paramos Fondo Nemuno Krašto Vaikams, ir visiems dalyviams už vieningumą ir pagarbą likimo nuskriaustiems žmonėms.

Lai ši graži iniciatyva tampa tradicija mūsų krašte. Parodydami visiems Lietuvos žmonėms , kad mūsų kraštas yra neabejingas likimo nuskriaustiems žmonėms.

Video


© PigiosSvetaines.lt