mt_ignore:rajono
mt_ignore:apylinkių
 
 
 
 


Padauguvos bendruomenė laimėjo kelionę į Briuselį

 

Padauguvos laisvalaikio salės darbuotojai, mėgėjų meno kolektyvų nariai ir Asociacijos Padauguvos kaimo bendruomenės centro nariai dalyvavo LR Seimo nario Antano Nesteckio paskelbtame konkurse „Dovanok trispalvę“. Švenčiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kovo 11-ąją, LR Seimo narys Antanas Nesteckis kvietė padovanoti savo gamintą lietuvišką trispalvę, nusifotografuoti, atsiųsti nuotrauką ir laimėti kelionę į Briuselį arba užrašines su rašikliais, atkeliavusias iš Europos Parlamento.

Padauguvos laisvalaikio salės darbuotojai, mėgėjų meno kolektyvų nariai ir Asociacijos Padauguvos kaimo bendruomenės centro nariai Kovo 11 – osios proga papuošė Padauguvos laisvalaikio salę savo padaryta trispalve širdimi iš drugelių, o moterų vokalinio ansamblio narės pasipuošė savo padarytomis sagėmis ir apyrankėmis.

Kovo 30 –ąją į Padauguvą atvyko LR Seimo narys Antanas Nesteckis su savo padėjėja – sekretore Rūta Kapočiūte – Dauniene, įteikė bendruomenei padėką už originalias, pačių kurtas Lietuvos vėliavos spalvų puošmenas, padovanojo užrašinių ir kelionę į Briuselį.

Dėkojame LR Seimo nariui Antanui Nesteckiui už įvertinimą, visiems prisidėjusiems ir gaminusiems trispalves iš drugelių, bei palaikiusiems mus konkurse.

Padauguvos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorė

Bronislava Rudžianskienė

Mes laimėjomMes laimėjomMes laimėjomMes laimėjom
Mes laimėjom    
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas