mt_ignore:rajono
mt_ignore:apylinkių
 
 
 
 

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės Kauno apskritis I vieta
Futbolas

Gyvename ne tam, kad pažvelgę atgal į savo gyvenimo kelią prisimintume tik tai, kas buvo malonu. Ne, žmogui to yra per mažai. Mums reikia kažko daugiau, kad galėtume iš tiesų džiaugtis ir didžiuotis savo pasiekimais. Ką turime padaryti, kad iš tiesų jaustumėmės gyvenimui atidavę visą save? Laimėti. Mes turime laimėti. Žinoma, nekalbu apie kasdienines buitines pergales, kurių metu patirtą džiaugsmą pamirštame vos po poros dienų. Aš noriu Jus supažindinti su pergale, kurios siekiame tam, kad atsigręžę atgal, suprastume savo gyvenimo didingumą.

Provincija...paprasčiau tariant miestelis...geriau išvis kaimas. Ir ką gi mes galime padaryti prieš tuos, kurie gyvena mieste, važinėja prabangiais automobiliais, pietus valgo restoranuose, o grįžę po pelningos darbo dienos namo, mėgaujasi prabanga? Ką kaimo vaikis gali padaryti geriau nei pasiturinčių tėvų vienturtis, kuris mokykloje yra tiesiog dievinamas? Atsakymas paprastas. Galime padaryti viską, galime padaryti bet ką. Kad ir kaip dažnai visuomenę užplūstų nuostatos, jog turime save sprausti į rėmus tik dėl to, kad priklausome kokiai nors socialinei grupei, privalome save išlaisvinti ir siekti to, kas kartais atrodo net neįmanoma. Niekuomet negalime savęs nuvertinti, nes visi esame lygūs. Kol kas...Kol nepradedame rodyti, ką sugebame geriausiai. O vis dėlto...parodykime.

Kur link aš visa tai vedu? Patikėkite... Ten, kur užsispyrimas ir ryžtas yra aukščiau visko. Kur emocijos yra vertinamos labiau nei žodžiai. Ten, kur nėra padlaižiavimo ir noro kažkam įtikti. Kur nereikia galvoti, kaip galima viską pakeisti, nes viskas vyksta tiesiog savaime...Tai kelias į pergalę. Bet ne į tą, kuri leidžia jaustis laimėtoju...tačiau į tą, kuri paverčia čempionais. Ne...ne pasaulio, net ne visos šalies. O savų širdžių čempionais, savo užsibrėžtų tikslų pasekėjais, savo svajonių įgyvendintojais.

Tiesiog įgyvendinti užsibrėžtą tikslą, kartais nėra taip malonu, kaip pasiekti pergalę žaidimo forma. Juk kiekvienas iš mūsų turime išsikėlę sau ne vieną užduotį, kurią anksčiau ar vėliau įgyvendiname. Viskas čia yra paprasta, nes viskas priklauso tik nuo mūsų pačių valios. O ką manote apie žaidimą? Ar suprantate, kad čia viskas pasikeičia? Tik pagalvokite...mėnesių mėnesius yra treniruojamasi, įdedama po mažą dalelę darbo kiekvieną kartą, kai tik siekiama patobulinti savo įgūdžius, nuolatos yra derinamas komandos darbas, supratingumas, psichologinis nusiteikimas tik tam, kad galiausiai, patekus į žaidimą, parodytum viską, ką esi parengęs per turėtą ilgą pasiruošimo laiką. O kas tada? O jei pritrūksta to mažo lašelio sėkmės, kuris sporte yra būtinas? Ne. Jei esame tinkamai tam pasirengę, jūs maudotės sėkmės jūroje. Ir ta pergalė, kuri yra pasiekiama tą akimirką, kurios negalime valdyti, kuri valdo pati save, yra daug prasmingesnė nei ilgai siekto tikslo išpildymas.

Dvejus metus iš eilės Vilkijos futbolo komanda Lietuvos mokyklų futbolo turnyre Golas pasiekia Kauno apskrities finalą, pajaučia pergalės skonį, o visą malonumą atiduoda savo priešininkams. Čia tas pats lyg tampyti liūtą už ūsų, bet tik tam, kad parodyti, jog kažko jam vis trūksta. Jie vis teisinosi, kad reikėjo labai nedaug, betgi reikėjo. Džiaugiuosi, kad jie nelaimėjo iš pirmojo karto, jie brandino šią pergalę kol patys jai suaugo. Pagaliau. „Trečias kartas nemeluoja“, − vis šūkavo jie. Meluotų, jei nebūtumėte jam tinkamai pasirengę. O šį kartą buvote. Jūs atidavėte visą save, jūs sujungėte savo ryžtą ir norą kovoti su didelio darbo įgūdžiais ir pasiekėte tai, ko jau ilgai troškote. 1-oji vieta visoje Kauno apskrityje, aplenkus 800 komandų, dešimtukas tarp pačių geriausiųjų. Štai jums ir provincija. Vilkija. Jūs ilgai prisiminsite savo pergalės šokį. Nepamiršiu jo ir aš. Atsigręšite savo gyvenime atgal ir džiaugsitės nepaprasta čempionų pergale.

Jūsų, Brigita Fedorčak. 2015 06 04

Kauno apskritis I vieta 2015Kauno apskritis I vieta 2015Kauno apskritis I vieta 2015Kauno apskritis I vieta 2015
Kauno apskritis I vieta 2015Kauno apskritis I vieta 2015Kauno apskritis I vieta 2015 


 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas