mt_ignore:rajono
mt_ignore:apylinkių
 
 
 
 
Norėčiau jums, kaip praeities knygą atversti

Čia mūsų Tėviškė. Kapai ir kryžiai

Pakelėse, palaukėse, miškuos..

Lai bus palaiminti namo negrįžę

Iš nelygios, beviltiškos kovos.

/V.Pancernienė/

Padauguvos bibliotekoje birželio 12 d vyko lit. popietė skirta gedulo ir vilties dienai paminėti:“Norėčiau jums ,kaip praeities knygą atvesti“. Į laisvalaikio salę susirinko gana gausus lankytojų būrys , tiek pagyvenę, o taip pat ir jaunieji lankytojai, kuriems tai tikras atverstas istorijos įvykių puslapis.

Svečiuose lankėsi buvęs tremtinys gerb. V. Štilpa, su dukra I. Štilpaite, kuris pristatė savo išleistą knygą-: „Mano gimtasis kaimas Girininkai“, kurioje atsispindi atsiminimai iš Sibiro lagerių. Renginyje dalyvavo Vilkijos apyl. seniūnas A.Bačiūnas.

Bendravimas vyko prie arbatos puodelio, tai iš tiesų įdomūs, paties žmogaus patirti išgyvenimai, gyvu žodžių išgirsta, tai ką gali, išgyventi žmogus mylintis savo Tėvynę, kas bus jeigu viskas nueis užmarštin, jei mes pamiršime, kas esame, iš kur mes kilę, kur mūsų šaknys, kas mūsų protėviai? Turime nepamiršti, kokias dainas dainavo mūsų tėvai, seneliai, kokias legendas ir pasakas pasakojo, nepamiršti buvusių kaimų, upelių- visa tai nuostabus mūsų kraštas, prie Nemuno, prie Baltijos tai-LIETUVA.

Padauguvos vyr. bibliotekininkė R.Jarienė

Renginys gedulo ir vilties dienai paminėtiRenginys gedulo ir vilties dienai paminėtiRenginys gedulo ir vilties dienai paminėti  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas