mt_ignore:rajono
mt_ignore:apylinkių
 
 
 
 

SAULĖTEKIUOSE STARTUOJA NAUJAS PROJEKTAS

 

Projekto_skelb_mums.jpgGegužės 1 d Saulėtekio bendruomenės centras pradėjo įgyvendinti projektą (toliau – Projektas) ,,Vilkijos krašto vaikams ir jaunimui/SBC Nr. D 15 0436 002“. Projekto tikslas – plėtoti Vilkijos krašto vaikų ir jaunimo pozityviosios socializacijos veiklų įvairovę, įtraukiant juos ir kitus gyventojus į kultūrinę veiklą ir kultūros paveldo puoselėjimą.

Pagrindinis Projekto rengėjas ir vykdytojas – Saulėtekio bendruomenės centras (toliau – SBC). SBC kartu su partneriais – Kauno rajono savivaldybe ir Vilkijos kultūros centru, bendradarbiaujant su vietos ugdymo ir kultūros organizacijomis, organizuos Vilkijos krašto vaikams, jaunimui ir kitiems gyventojams tradicines, etninės krašto šventes bei kitus renginius, skatinančius naujas bendruomeniškas iniciatyvas. Kultūrinės veiklos organizavimui bus įsigyta mobili lauko scena-paviljonas, renginių įgarsinimo įranga, lauko baldai. Projekto finansinė vertė – 22 tūkst. Eur. projektas_Mai_005_5.jpg

Generalinis Projekto rėmėjas – Kindermissionswerk „Die Sternsinger“ (Vokietija).

Rėmėjai – Kauno rajono savivaldybė, UAB ,,Ecowood“, AB ,,Vilkijos ūkis“, UAB ,,Vilkijos gija“. Projekto pradžia – 2016-05-01, pabaiga – 2017-05-01.

Projekto vadovas p. Franz Baesch ir SBC pirmininkė Laima Borovaja gegužės 6 d. pristatydami Projektą Saulėtekių bendruomenei, dėkojo Kauno rajono savivaldybei ir kitiems partneriams už paramą, džiaugėsi, kad Vilkijos krašto gyventojai turės geresnes galimybes dalyvauti kultūrinėje veikloje, skatinančioje jų bendruomeniškumą ir kūrybinę saviraišką. 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas