mt_ignore:rajono
mt_ignore:apylinkių
 
 
 
 

 

 
 
 
 


Arūnas Bačiūnas
Saulėtą sausio 30-osios sekmadienį Vilkijos parapijos šv.Jurgio bažnyčioje šv.Mišių metu už Vilkijos apylinkių seniūną Arūną Bačiūną meldėsi šeimos nariai, bendradarbiai ir Vilkijos krašto žmonės.
Jo gražaus jubiliejaus išvakarėse klebonas kun.Virgilijus įteikė IKONĄ, linkėdamas Dievo palaimos visai šeimai.


Pagal Vilkijos apylinkių seniūnaičių sudarytą kelių ir gatvių remonto darbų eiliškumą, 2010 kelias į Krūvandų kapines buvo įrašytas pirmu numeriu. Iš Kelių direkcijos buvo skirta lėšų kelio asfaltavimui. Kadangi lėšų trūko, papildomai skyrė Kauno rajono savivaldybė.
Darbus atliko AB „Kauno keliai“. Pradėta asfaltuoti nuo kapinių , link kelio Vilkija- Čekiškė, įrengiant automobilių stovėjimo aikštelę. Dėl lėšų stygiaus liko neišasfaltuota 350 m. Likusi dalis įtraukta į 2011 metų kelių remonto darbų planą.

Asfaltuotas kelias į Krūvandų kapinesAsfaltuotas kelias į Krūvandų kapinesAsfaltuotas kelias į Krūvandų kapinesAsfaltuotas kelias į Krūvandų kapines

 


 
Ešelonų broliai,
Ešelonų sesės,
Niekam neišdavę mūsų Lietuvos
Lageriuos kalėję,
Tremtyje kentėję,
Žuvę už Tėvynę svetimuos kraštuos.
/A .Garmutė-tremties archyvas/
Birželio 14-oji daugeliui lietuvių skaudi diena, primenanti didžiules netektis, išgyvenimus, tremties baisumus.Šiuos išgyvenimus, sunkumus, prisiminėme ir mes padauguviečiai, susirinkę į literatūrinę popietę:“Į nežinią dundėjo traukiniai“. Popietėje dalyvavo žmonės, kurie patyrė tą baisų tremties išgyvenimą, gal būt ir netiesiogiai, bet kas nors iš jų artimųjų žmonių. Daug yra padauguviečių, buvusių tremtyje, išėję anapilin, bet likę jų artimieji ,kurie puikiai pasidalina apie šių žmonių vargus ir išgyvenimus.
Jaunimui, tai tikra istorija, kuri paliudija, kokia brangi yra mūsų tėvynė.
Renginį pradėjo Padauguvos bendruomenės pirmininkė R.Rudžianskaitė- Kvaracijienė, apžvelgdama, praeities istoriją, jaunieji bibliotekos klubo nariai skaitė posmus, moterų klubo narė-I.Cilišauskienė perskaitė savo kūrybos eiles, skirtas tremtiniams.
Prie arbatos puodelio dainavome tremtinių dainas, klausimės pasakojimų iš skaudžių išgyvenimų akimirkų.
Minėjimas PadauguvojeMinėjimas PadauguvojeMinėjimas Padauguvoje Grįžti į pradžią...


 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas